Тканина стрейч-сітка корсетна. Назва тканини походить від її фактури - дрібнопориста сітка, яка добре розтягується на всі боки.
З неї ви можете пошити: купальники, спортивні костюми, костюми для танців, ошатні сукні, білизну, комбідреси і комбінувати з іншими тканинами. Також стрейч-сітку використовують, як елемент декору в одязі та приміщеннях.
Тканину можна придбати оптом і вроздріб, в рулоні від 30-35 метрів. У нас є близько 20 кольорів. Замовляйте даний колір за кодом товару!
УВАГА!
Екран може не вірно відображати відтінки кольору тканини!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення тканини | Для суконь, Для блуз, Для костюмів, Для підкладок, Для нижньої білизни, Для футболок, Для спідниць, Для штанів, Для спідниць, штанів, Для спортивного одягу, Для купальників |
| Тканина | Сітка |
| Склад | Нейлон 88% і Спандерс 12% |
| Колір | Бежевий |
| Щільність | 170 г/м2 |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Властивості тканини | |
| Капілярність | Так |
| Повітропроникність | Так |
| Електризованість | Так |
| Еластичність тканини | Висока |
| Усадка тканини | Практично безусадкова |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Зносостійкість | Висока |
| Упаковка сировини | |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість метрів в упаковці | 35 |
| Ширина упакування | 1500 мм |
| Висота упаковки | 1500 мм |
| Вага упаковки | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴/пог.м




