
Тканина креп-шифон Південна Корея сіро-коричневий
201 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КШ1-1210
+380 (95) 481-80-92
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканина креп-шифон Південна Корея
Фактура тканини гладка, блискуча.
Ви можете пошити з неї вечірнє та святкове вбрання, сукні, сарафани, блузи, спідниці, шарфи.
Тканину можна придбати оптом і в роздріб. У рулоні 30 метрів. Замовляйте даний колір за кодом товару!
УВАГА!
Екран може не вірно відображати відтінки кольору тканини!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення тканини | Для суконь, Для блуз, Для костюмів, Для футболок, Для спідниць, Для штанів, Для сорочок |
| Тип сировини | Хімічна |
| Тканина | Креп-шифон |
| Склад | полиэстер 100% |
| Колір | Різні кольори |
| Щільність | 90 г/м2 |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Властивості тканини | |
| Капілярність | Так |
| Повітропроникність | Так |
| Електризованість | Так |
| Еластичність тканини | Низька |
| Усадка тканини | Малоусадочна |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Зносостійкість | Висока |
| Упаковка сировини | |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість метрів в упаковці | 30 |
| Ширина упакування | 1500 мм |
| Висота упаковки | 1500 мм |
| Вага упаковки | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 ₴/пог.м



