
Тканина стрейч-сітка яскраво-рожевий
367 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ССИ4-0294
+380 (95) 481-80-92
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканина стрейч-сітка яскраво-рожевий. Назва тканини походить від її фактури - дрібнокомірчаста сітка, яка добре розтягується на всі боки.
З неї ви можете пошити: купальники, спортивні костюми, костюми для танців, лосини, ошатні сукні, білизна, комбідреси і комбінувати з іншими тканинами. Також стрейч-сітку використовують як елемент декору в одязі та приміщеннях.
Тканину можна придбати оптом та в роздріб. У рулоні від 30-35 метрів. У нас є близько 40 кольорів. Замовляйте цей колір за кодом товару!
УВАГА!
Екран може не правильно відображати відтінки кольору тканини!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індонезія |
| Призначення тканини | Для суконь, Для блуз, Для костюмів, Для підкладок, Для нижньої білизни, Для футболок, Для спідниць, Для штанів, Для спідниць, штанів, Для спортивного одягу, Для купальників |
| Тканина | Сітка |
| Склад | Полиэстер 97% и эластан 3% |
| Колір | Рожевий |
| Щільність | 67 г/м2 |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Властивості тканини | |
| Капілярність | Так |
| Повітропроникність | Так |
| Електризованість | Так |
| Еластичність тканини | Висока |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Зносостійкість | Висока |
| Упаковка сировини | |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість метрів в упаковці | 40 |
| Ширина упакування | 1500 мм |
| Висота упаковки | 1500 мм |
| Вага упаковки | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367 ₴/пог.м



