
Тканина стрейч-сітка принт
238 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ССП-3
+380 (95) 481-80-92
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша стрейч-сітка з принтом леопарда — це ідеальний вибір для тих, хто хоче додати зухвалості та сексуальності у свій гардероб. Ця тканина має чудову еластичність, що робить її зручною і приємною в носінні.
З її допомогою можна створити безліч стильних і модних предметів одягу, як-от обтислі плаття, топи з глибоким декольте, боді, спідниці-міні або навіть аксесуари, як-от пов'язки на голову або сумки. Ця тканина ідеально підходить для тих, хто хоче виділитися з натовпу та підкреслити свою індивідуальність і стиль. Створіть свій унікальний образ із нашою стрейч-сіткою в принті леопарда та покажіть усю свою сміливість і впевненість у собі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення тканини | Для суконь, Для блуз, Для нижньої білизни, Для спідниць, Для штанів, Для сорочок, Для купальників |
| Вид хімічної тканини | Синтетична |
| Склад | Нейлон 88%, Спандерс 12% |
| Обробка тканини | Принт |
| Щільність | 56 г/м2 |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Властивості тканини | |
| Гігроскопічність | Так |
| Повітропроникність | Так |
| Електризованість | Так |
| Мерсеризація тканини | Ні |
| Еластичність тканини | Висока |
| Усадка тканини | Малоусадочна |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Зносостійкість | Середня |
| Упаковка сировини | |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість метрів в упаковці | 30 |
| Ширина упакування | 1500 мм |
| Висота упаковки | 1500 мм |
| Вага упаковки | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238 ₴/пог.м



