
Тканина стрейч-сітка бежева з флоком зигзаги
250 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СФ-9
+380 (95) 481-80-92
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканина стрейч-сітка бежева з флоком зигзаги часто використовується в модній індустрії для створення різних нарядів та аксесуарів, таких як сукні, блузи, шарфи та головні убори. Вона також знаходить застосування в інтер'єрному декорі, особливо для штор, подушок та інших елементів, що надають затишку та стиль у приміщенні.
Догляд за тканиною: Як і при догляді за іншими текстильними матеріалами, тканину з флоком рекомендується прати відповідно до вказівок на етикетці виробу, щоб зберегти її якість та тривалий термін служби.
УВАГА!
Екран може не правильно відображати відтінки кольору тканини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення тканини | Для суконь, Для блуз, Для костюмів, Для нижньої білизни, Для футболок, Для спідниць, Для штанів, Для сорочок, Для джемперів, жилетів, Для светрів |
| Вид хімічної тканини | Синтетична |
| Тканина | Сітка |
| Склад | Полиэстер 100% |
| Колір | Бежевий |
| Щільність | 55 г/м2 |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Властивості тканини | |
| Гігроскопічність | Так |
| Капілярність | Так |
| Повітропроникність | Так |
| Електризованість | Так |
| Еластичність тканини | Висока |
| Усадка тканини | Малоусадочна |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Зносостійкість | Висока |
| Упаковка сировини | |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість метрів в упаковці | 30 |
| Ширина упакування | 1500 мм |
| Висота упаковки | 1500 мм |
| Вага упаковки | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴/пог.м



