
Сітка з великим осередком з чорним напиленням
278 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СКЯР-6
+380 (95) 481-80-92
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка з великим осередком з чорним напиленням - це матеріал, що володіє великими отворами або осередками. Вона може використовуватися в жіночому одязі для декоративних вставок, виробів для білизни, пляжного одягу, аксесуарів, верхніх шарів і навіть для комбінування стилів. Цей матеріал дозволяє додати текстурний контраст, легкість та оригінальність у дизайн одягу.
УВАГА!
Екран може не правильно відображати відтінки кольору тканини!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення тканини | Для суконь, Для блуз, Для костюмів, Для нижньої білизни, Для футболок, Для спідниць, Для сорочок, Для спортивного одягу, Для купальників |
| Тип сировини | Змішане |
| Тканина | Сітка |
| Склад | полиэстер |
| Колір | Чорний |
| Щільність | 87 г/м2 |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | |
| Гігроскопічність | Так |
| Капілярність | Так |
| Повітропроникність | Так |
| Еластичність тканини | Низька |
| Усадка тканини | Малоусадочна |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Зносостійкість | Низька |
| Упаковка сировини | |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість метрів в упаковці | 35 |
| Ширина упакування | 1500 мм |
| Висота упаковки | 1500 мм |
| Вага упаковки | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴/пог.м



