
Диско-трикотаж металік Червоний
269 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ДТМ1 - 04
+380 (95) 481-80-92
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диско-трикотаж металік являє собою еластичну тканину з блиском або металічним відтінком, що надає їй яскравого і виразного вигляду. Цей матеріал зазвичай використовують для створення модного, сяючого вбрання, матеріал має гарну еластичність, що робить його зручним для пошиття облягаючого одягу. Тканину можна придбати оптом і в роздріб. У рулоні 23-30 метрів. Замовляйте цей колір за кодом товару! УВАГА! Екран може не вірно відображати відтінки кольору тканини!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення тканини | Для футболок, Для спідниць, Для штанів, Для сорочок, Для джемперів, жилетів, Для спідниць, штанів, Для спортивного одягу, Для купальників, Для суконь, Для блуз, Для костюмів |
| Тканина | Трикотаж |
| Склад | Поліестер 97% Спандерс 3% |
| Колір | Червоний |
| Обробка тканини | Металеве напилення |
| Щільність | 180 г/м2 |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Властивості тканини | |
| Мерсеризація тканини | Так |
| Еластичність тканини | Середня |
| Зносостійкість | Середня |
| Упаковка сировини | |
| Кількість метрів в упаковці | 30 |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Вага упаковки | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴/пог.м



