
Тканина біфлекс блискучий фіолетовий
270 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1030 - 20
Тканина біфлекс блискучий. Фактура однотонна, але на відміну від матового біфлексу, біфлекс, що блищить, має у своєму складі люрексові нитки, які надають полотну ефектного блиску.
Тканина блискучий біфлекс - це чудова тканина для концертних костюмів, ошатних суконь, купальників, спортивних костюмів, костюмів для танців, лосин, білизни, комбідресів і комбінування з іншими тканинами. Також блискучий біфлекс використовують як підкладку, яка має дорогий вигляд.
Тканину можна придбати оптом і в роздріб. У рулоні від 30 до 60 метрів, але іноді приходять рулони від 20 метрів. У нас є близько 30 кольорів. Замовляйте даний колір за кодом товару!
УВАГА!
Екран може не вірно відображати відтінки кольору тканини!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення тканини | Для суконь, Для блуз, Для підкладок, Для нижньої білизни, Для футболок, Для спідниць, Для штанів, Для спідниць, штанів, Для спортивного одягу, Для купальників |
| Тип сировини | Хімічна |
| Вид хімічної тканини | Синтетична |
| Тканина | Біфлекс |
| Склад | Поліестер 80%, лайкра 20% |
| Вид пряжі | Апаратна |
| Щільність | 270 г/м2 |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | |
| Водотривкість тканини | Ні |
| Гігроскопічність | Так |
| Капілярність | Так |
| Повітропроникність | Так |
| Електризованість | Так |
| Мерсеризація тканини | Так |
| Еластичність тканини | Висока |
| Усадка тканини | Практично безусадкова |
| Стійкість до хімічного чищення | Ні |
| Зносостійкість | Середня |
| Упаковка сировини | |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість метрів в упаковці | 30 |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Довжина упаковки | 1500 мм |
| Висота упаковки | 1500 мм |
| Вага упаковки | 6 кг |
- Ціна: 270 ₴/пог.м



