
Тканина стрейч-сітка бірюза блакитна
174 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СС 58
+380 (95) 481-80-92
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканина стрейч-сітка. Назва тканини походить від її фактури - дрібнопориста сітка, яка добре розтягується на всі боки.
З неї ви можете пошити: купальники, спортивні костюми, костюми для танців, ошатні сукні, білизну, комбідреси і комбінувати з іншими тканинами. Також стрейч-сітку використовують, як елемент декору в одязі та приміщеннях.
Тканину можна придбати оптом і вроздріб, в рулоні від 30-35 метрів. У нас є близько 40 кольорів. Замовляйте даний колір за кодом товару!
УВАГА!
Екран може не вірно відображати відтінки кольору тканини!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення тканини | Для суконь, Для блуз, Для підкладок, Для нижньої білизни, Для спідниць, Для штанів, Для спортивного одягу, Для купальників |
| Тканина | Сітка |
| Склад | Нейлон 92% і Спандерс 8% |
| Колір | Бірюзовий |
| Щільність | 65 г/м2 |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | |
| Гігроскопічність | Так |
| Повітропроникність | Так |
| Електризованість | Так |
| Еластичність тканини | Висока |
| Усадка тканини | Практично безусадкова |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Зносостійкість | Середня |
| Упаковка сировини | |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість метрів в упаковці | 30 |
| Ширина упакування | 1500 мм |
| Вага упаковки | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 ₴/пог.м



