
Тканина шовк-Армані світло рожевий
193 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9386-39
Тканина шовк-Армані - це суміш шовку і бавовни, яка стрейч і зазвичай має міцнішу основу з бавовни, на яку наносять тонкий шар шовкової нитки. Таким чином, тканина поєднує в собі міцність і м'якість бавовни з блиском і шовковистістю шовку.
Тканину шовк-Армані використовують для виробництва різних предметів одягу, включно з блузками, сукнями, спідницями, костюмами, шарфами та багато іншого. Цю тканину також можна використовувати для виготовлення домашнього текстилю, такого як штори, скатертини та подушки.
Тканину можна придбати оптом і вроздріб, в рулоні від 30-50 метрів. У нас є близько 40 кольорів. Замовляйте даний колір за кодом товару!
УВАГА!
Екран може не вірно відображати відтінки кольору тканини!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення тканини | Для суконь, Для блуз, Для костюмів, Для підкладок, Для нижньої білизни, Для футболок, Для спідниць, Для штанів, Для сорочок, Для джемперів, жилетів, Для спортивного одягу, Для купальників |
| Тканина | Шовк |
| Склад | 95% поліестер,5% спандекс |
| Колір | Рожевий |
| Щільність | 90 г/м2 |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Властивості тканини | |
| Капілярність | Ні |
| Повітропроникність | Так |
| Електризованість | Так |
| Мерсеризація тканини | Так |
| Еластичність тканини | Середня |
| Усадка тканини | Малоусадочна |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Зносостійкість | Висока |
| Упаковка сировини | |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість метрів в упаковці | 40 |
| Ширина упакування | 1500 мм |
| Висота упаковки | 1500 мм |
| Вага упаковки | 5 кг |
- Ціна: 193 ₴/пог.м




