
Тканина шовк-Армані темно-сірий хакі
193 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10663-1417
+380 (95) 481-80-92
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканина шовк-Армані темно-сірий хакі - це суміш шовку і бавовни, яка стрейч і має більш міцну основу з бавовни, на яку наноситься тонкий шар шовкової нитки. Таким чином, тканина поєднує в собі міцність і м'якість бавовни з блиском і шовковистістю шовку.
Тканина шовк-армані використовується для виробництва різних предметів одягу, включаючи блузки, сукні, спідниці, костюми, шарфи та багато іншого. Ця тканина також може використовуватися для виготовлення домашнього текстилю, такого як штори, скатертини та подушки.
Тканину можна придбати оптом та в роздріб. У рулоні від 30-50 метрів. У нас є близько 40 кольорів. Замовляйте цей колір за кодом товару!
Тканина шовк-армані використовується для виробництва різних предметів одягу, включаючи блузки, сукні, спідниці, костюми, шарфи та багато іншого. Ця тканина також може використовуватися для виготовлення домашнього текстилю, такого як штори, скатертини та подушки.
Тканину можна придбати оптом та в роздріб. У рулоні від 30-50 метрів. У нас є близько 40 кольорів. Замовляйте цей колір за кодом товару!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення тканини | Для суконь, Для блуз, Для костюмів, Для підкладок, Для нижньої білизни, Для футболок, Для спідниць, Для штанів, Для сорочок, Для джемперів, жилетів, Для спортивного одягу, Для купальників |
| Тканина | Шовк |
| Склад | 95% поліестер,5% спандекс |
| Колір | Хакі |
| Щільність | 90 г/м2 |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Властивості тканини | |
| Повітропроникність | Так |
| Електризованість | Так |
| Мерсеризація тканини | Так |
| Еластичність тканини | Середня |
| Усадка тканини | Малоусадочна |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Зносостійкість | Висока |
| Упаковка сировини | |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість метрів в упаковці | 40 |
| Ширина упакування | 1500 мм |
| Висота упаковки | 1500 мм |
| Вага упаковки | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴/пог.м



