
Тканина стрейч Сітка стрейч з напиленням та малюнком чорна
312 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ССНР-4
Тканина стрейч-сітка з напиленням. Назва тканини походить від її фактури - дрібнопориста сітка, яка добре розтягується на всі боки.
З неї ви можете пошити: купальники, спортивні костюми, костюми для танців, лосини, ошатні сукні, білизну, комбідреси і комбінувати з іншими тканинами. Також стрейч-сітку використовують, як елемент декору в одязі та приміщеннях.
Тканину можна придбати гуртом і вроздріб, в рулоні від 40 метрів. У нас є близько 40 кольорів. Замовляйте даний колір за кодом товару!
УВАГА!
Екран може не вірно відображати відтінки кольору тканини!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення тканини | Для суконь, Для блуз, Для костюмів, Для нижньої білизни, Для футболок, Для спідниць, Для штанів, Для спідниць, штанів, Для спортивного одягу, Для купальників |
| Тканина | Сітка |
| Склад | Полиэстер 97% и эластан 3% |
| Колір | Чорний |
| Обробка тканини | Металеве напилення |
| Щільність | 75 г/м2 |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 1400 мм |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Властивості тканини | |
| Гігроскопічність | Так |
| Капілярність | Так |
| Повітропроникність | Так |
| Електризованість | Так |
| Мерсеризація тканини | Так |
| Еластичність тканини | Висока |
| Усадка тканини | Малоусадочна |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Зносостійкість | Висока |
| Упаковка сировини | |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість метрів в упаковці | 30 |
| Ширина упакування | 1400 мм |
| Висота упаковки | 1400 мм |
| Вага упаковки | 4 кг |
- Ціна: 312 ₴/пог.м



