
Тканина сітка чорна з горохом великим та дрібним флок
250 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СФ -6
Тканину сітка часто використовують у модній індустрії для створення різного вбрання та аксесуарів, таких як сукні, блузи, шарфи і головні убори. Вона також знаходить застосування в інтер'єрному декорі, особливо для штор, подушок та інших елементів, що надають затишку і стилю в приміщенні.
Догляд за тканиною: Як і під час догляду за іншими текстильними матеріалами, тканину з флоком рекомендується прати відповідно до вказівок на етикетці виробу, щоб зберегти її якість і довгий термін служби.
УВАГА!
Екран може не вірно відображати відтінки кольору тканини!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення тканини | Для суконь, Для блуз, Для костюмів, Для нижньої білизни, Для футболок, Для спідниць, Для штанів, Для сорочок, Для светрів |
| Вид хімічної тканини | Синтетична |
| Склад | Полиэстер 100% |
| Колір | Чорний |
| Щільність | 25 г/м2 |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Властивості тканини | |
| Гігроскопічність | Так |
| Капілярність | Так |
| Повітропроникність | Так |
| Еластичність тканини | Низька |
| Усадка тканини | Малоусадочна |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Зносостійкість | Висока |
| Упаковка сировини | |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість метрів в упаковці | 30 |
| Ширина упакування | 1500 мм |
| Висота упаковки | 1500 мм |
| Вага упаковки | 3 кг |
- Ціна: 250 ₴/пог.м



