
Шовк Армані принт квіти на молочному
238 ₴/пог.м
- Готово до відправки
- Код: ШАПр-0412
+380 (95) 481-80-92
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тканина шовк Армані принт квіти на молочному- легка і дуже красива тканина,яка має ніжне поєднання яскравих квітів та ніжного молочного кольору ,яка має неймовірний попит завдяки шикарному зовнішньому вигляду, фактурі, що струмує, і високій міцності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення тканини | Для суконь, Для блуз, Для костюмів, Для підкладок, Для нижньої білизни, Для футболок, Для спідниць, Для штанів, Для сорочок, Для купальників |
| Тканина | Шовк |
| Склад | 95% поліестер, 5% спандекс |
| Колір | Різні кольори |
| Щільність | 90 г/м2 |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 1500 мм |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Властивості тканини | |
| Повітропроникність | Так |
| Електризованість | Так |
| Мерсеризація тканини | Так |
| Еластичність тканини | Середня |
| Усадка тканини | Малоусадочна |
| Стійкість до хімічного чищення | Так |
| Зносостійкість | Висока |
| Упаковка сировини | |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість метрів в упаковці | 40 |
| Ширина упакування | 1500 мм |
| Висота упаковки | 1500 мм |
| Вага упаковки | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238 ₴/пог.м



